O nás

Firma 8R je na trhu tri roky. Sme teda pomerne mladou firmou medzi dlhoročnými konkurentmi v odvetví. Za túto dobu sme určite nestihli zbúrať stovky domov. Máme však za sebou veľa úspešných projektov, na ktoré sme právom hrdí. O niektorých z nich si môžete prečítať na našom firemnom webe v sekcii Referencie, alebo na sociálnych sieťach (Facebook, Twitter, Google plus).


Oproti našej „staršej“ konkurencii máme niekoľko výhod:

Máme mladý kolektív, ktorý je naozaj skúsený, flexibilný a rýchly, pričom však nezabúdame na profesionálne a kvalitne odvedenú prácu.


Máme viacero firiem. Keďže sme sa pri našich objednávkach stretávali aj s inými požiadavkami, ktoré úzko súviseli s našou prácou, rozhodli sme sa vytvoriť viac firiem, ktorých služby sa navzájom dopĺňajú. Vieme tak splniť zákazníkovi všetky požiadavky naraz.


Šetríme zákazníkovi peniaze aj čas. Spoluprácu našich firiem považujeme za veľkú konkurenčnú výhodu. Zákazník si u nás môže objednať hneď niekoľko druhov prác a tým ušetrí nielen peniaze, ale aj čas strávený pri hľadaní rôznych firiem.


Vysoká kvalita práce v každej časti projektu. Veľa krát sme sa stretli s tým, že sme prišli k zákazníkovi a firma, ktorá na projekte pracovala pred nami, nespravila prácu dostatočne odborne. My sme preto nemohli vykonávať svoju prácu hneď, ale museli sme pôvodné práce najprv opravovať. Práve kvôli tomu sa zaručujeme za kvalitne odvedenú prácu každej z našich firiem.


Naša práca nás baví. Každú zadanú objednávku riešime nielen precízne, ale aj s radosťou. Máme veľkú chuť do práce a vždy sa tešíme na finálny výsledok a s tým spojenú spokojnosť našich zákazníkov. Pozitívne reakcie zákazníkov nás neustále ženú vpredu.