Naša služba

V dnešnej dobe je predaj pozemku so starým domom naozaj problémom. Kupcov starý dom od kúpy odrádza a nepresviedča ich ani rozloha či lokalita pozemku. Zdá sa, že pozemok sa vám nepodarí predať a jedinú istotu máte v rastúcich nákladoch v podobe daní. Proste nočná mora.


Práve preto sme pre Vás pripravili špeciálnu službu STARÝ DOM. Zabezpečíme Vám v nej všetky záležitosti týkajúce sa búrania a predaja pozemku. Spolupracujeme totiž s overenou realitnou kanceláriou Venix, s.r.o., ktorá pozemok predá. Najväčšou výhodou služby STARÝ DOM je fakt, že nám nemusíte dávať žiadne peniaze vopred.


V rámci služby STARÝ DOM sme pre Vás pripravili dva balíčky:

Ako postupujeme?

1. Obhliadka, analýza

2. Podpis zmluvy a začiatok prác

3. Predaj Vašého pozemku

Balík Complet

V tomto balíku podpíšete s realitnou kanceláriou zmluvu o predaji a splnomocnenie, aby sme za Vás mohli vybaviť všetky povolenia a zabezpečiť predaj Vášho pozemku. V rámci balíku poskytujeme tieto služby:

  1. Vybavenie búracieho povolenia
  2. Búracie práce
  3. Likvidačné práce
  4. Nafotenie pozemku
  5. Uverejnenie inzerátu na predaj pozemku na internete
  6. Vytýčenie pozemku geodetom
  7. Predaj pozemku

Balík Basic

Tento balík je základný. Na základe Vášho podpisu Vám vybavíme búracie povolenie. Následne Vám naša firma zbúra danú stavbu, či už ide o dom, chatku či chalupu. Zháňanie kupcov a samotný predaj je v tomto prípade na Vás. V tomto balíku teda poskytujeme:

  1. Vybavenie búracieho povolenia
  2. Búracie práce
  3. Likvidačné práce

Naš prospekt

Môžete si stiahnuť náš prospekt v PDF formáte. Aby ste si mohli rozmyslieť či by ste maly záujem využiť naše služby.
V dokumente nájdete všetky potrebné informácie, ktoré by ste potrebovali vedieť, ale ak sa mílime tak v kľude nás možete kontaktovať.


Sťiahnuť